Logi sisse

Logi sisse

Unustasid oma salasõna?

Loo konto

Registreeri

OSTA TARGALT

OSTA TARGALT

Kasutatud sõiduki ostmisel soovitame kindlasti sõiduk põhjalikult üle vaadata, kontrollida tehnilist olukorda ja vajadusel kasutada selleks ka spetsialistide abi.

Kasuta sõiduki taustakontrolliks internetis olevaid erinevaid registreid (Maanteeamet, AutoDNA, Eesti Liikluskindlustuse Fond). Registritest leiad infot selle kohta, kas kuulutuses oleva sõiduki info on tõene, kas sõiduk on osalenud liiklusõnnetuses jm olulist.

Sõiduki tehnilist olukorda on silmaga raske hinnata. Telli selleks sõiduki kontroll margiesindusest või kasuta tehnoülevaatuspunkti abi. Tehnoülevaatuspunkt vali aga ise, sellega väldid müüja kokkumängu ülevaatajaga.

Kindlasti tee ka proovisõit nii linnas, kui ka maanteel, et saada aimu sõiduki käitumisest erinevatel kiirustel.

Soovitame kontrollida ka müüja tausta. Kui tegemist on eraisikuga, on hilisemaid vaidlusi kindlasti raskem lahendada, kui ettevõttega.

Sõlmi alati kirjalik ostu-müügileping müüjaga kahes eksemplaris. Lepingusse pange kirja ostja-müüja andmed, sõiduki info, hind, seisukord, läbisõidu näit, lisavarustus.

Soovitame sõiduki eest maksa pangaülekandega. Kui see pole võimalik ja maksad sularahas, siis koostage müüjaga kindlasti makset tõendav dokument.

Rohkem kasulikke nõuandeid kasutatud auto ostmiseks leiad siit.


Warning: Illegal string offset 'buttons_type' in /data01/virt16265/domeenid/www.liisi.ee/moto/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 72

Warning: Illegal string offset 'add_buttons' in /data01/virt16265/domeenid/www.liisi.ee/moto/wp-content/plugins/tmm_addthis/index.php on line 75

Olete finantsteenuseid pakkuva Holm Bank AS veebilehel. Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Meie kontaktid

Facebook

https://moto.liisi.ee

Developed by ThemeMakers